26. 3. 13 - Konec lenošení

26. března 2013 v 18:39 | Nausy |  Deník šílence
Poslední dva dny byly velmi zajímavé. Psala jsem šest velkých písemek a upřímně? Ze všech se mi povedly jen dvě a to pozor! Jedna byla z chemie!
Jsem naprosto grogy. Naštěstí jsem měla poslední dvě hodiny výtvarku, tak jsem musela přemýšlet maximálně nad volbou správných barev do mé poloviční abstrakce. Naproti tomu mě vysírala celou dobu (spíš celý školní rok) spolužačka. Všem profesorům leze do zadku, na všechno má připomínky a myslí si, že je naše vládkyně. To tak. A poslouchat dneska zase nahlas ty její průpovídky... To bylo na mě už moc. Nemám nervy ze železa.
Psali jsme ze slovíček, což jsem se samozřejmě dozvěděla včera. Myslela jsem totiž, že si to napíšeme až příští týden, ach já naivní. Ale paní profesorka byla velmi vstřícná a řekla, že to můžu odevzdat o pár minut později, že jsem po nemoci. Děkuju, ale na co mi budou ty dvě minuty, když jsem neměla šanci se to naučit? Naštěstí nám na zbytek hodiny přitáhla od čtvrťáků Benjamina. Němec z Mnichova. Samozřejmě s mojí úrovní němčiny jsem rozuměla každé třetí slovo, ale byl to sympaťák :) Bohužel nám stihl povyprávět pouze o jídle v Německu.
Včera jsem si byla sehnat v knihovně knížku na ročníkovku a při té příležitosti jsem si půjčila také jednu o pilates. Během toho měsíce, co jsem víceméně marodila, jsem nemohla moc cvičit. Teď jsem se rozhodla, že konečně zase začnu, ale místo obyčejného posilování zkusím pilates. V rozmezí 15-20 minut denně to půjde krásně...
Otázka na závěr: Jak to, že pohled do Ruska dorazil dřív, než pohled do Německa, když oba byly podány na poštu ve stejný den?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beornottobe Beornottobe | Web | 26. března 2013 v 20:16 | Reagovat

Taky jsem za poslední dobu strašně unavená, samá písemka a navíc už máme tenhle týden termín na odevzdání ročníkovky, takže teď dělám všechny ty finální úpravy, korekturu, budu si to muset jet nechat svázat a tak...pak se pro změnu budu muset pustit do seminárky na češtinu a recenze na češtinu a další tuny věcí na češtinu (ona si naše češtinářka totiž myslí asi, že jiný předmět nemáme!) Je toho prostě moc z tý školy no...už aby byly prázdniny ;-)
A ty trubky, co lezou učitelům do zadku a na všechno maj připomínky taky nenávidim...
K nám nikdo německy povídat teda nechodí...ale stejně bych mu nerozuměla no, němčina je na mě moc složitá a navíc se mi ten jazyk nelíbí :D
A to se občas stává, že třeba do Ruska to dorazí dřív, pošta má podivnej systém :-D Nebo to třeba do toho Německa už dorazilo dávno, ale ještě to nezaregistrovali no, i to se může stát :D

2 mojemisto mojemisto | Web | 26. března 2013 v 20:23 | Reagovat

Jej, to ti nezávidím (věřila bys, že jsem tam nejdřív četla: šest velkých písmenek :D)

3 Nausy Nausy | E-mail | Web | 26. března 2013 v 20:24 | Reagovat

[2]:  To se mi občas taky stane :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama