Červenec 2013

Toulky s velbloudem

29. července 2013 v 22:49 | Nausy |  Nevšední zážitky
Při toulkami po Dvoře jsme narazili na určitě lehce připitýho oplzlýho chlapíka z Moravy. Člověk by si ho ani nevšímal, kdyby tam nestál s tím velbloudem.
Chvíli jsme tam jen tak postávali, nevěděli jsme co. Nakonec to prolomila sestra s prohlášením, že pro tu prdel to za tu stovku stojí, načež si po zaplacení peněz vyběhla po schůdkách na velblouda. Ano, po schůdkách, protože údajně ten dotyčný velbloud je převelice líný. S doprovodem výše zmíněných oplzlých poznámek sestru chlápek svezl nějakých čtyři sta metrů. Byla sranda pozorovat její výraz, když se velbloud zastavil, do široka rozkročil a začal močit. Vůbec nevěděla, co se děje.
V té době jsem se už rozhodla, že když už tam jsem, taky se svezu. Počkala jsem, až se sestra seškrábe dolů, zaplatila příslušnou sumu a vylezla na to skvělé zvířátko. Protože byl hladce oholen, nebylo, čeho bych se mohla chytnou. Ono teplého tukového hrbu se drží špatně.Zoo Dvůr Králové nad Labem - Safari

27. července 2013 v 21:39 | Nausy |  Fotografie

ZEBRA GRÉVYHO

Zoo Dvůr Králové nad Labem

20. července 2013 v 14:19 | Nausy |  Fotografie

První várka fotek ze Dvora. Byli jsme i na safari, ale tam jsem udělala dost fotek, tak vám je sem hodím v příští várce :)

16. 7. 13 - If you are in a hurry you will never get there

16. července 2013 v 16:59 | Nausy |  Deník šílence
Řídím se tím čínským příslovím a naprosto si užívám prázdniny. Nač někam pospíchat, když mám tolik volného času. (Přistihla jsem se, že mě baví doma i uklízet). Zatím jsem jen doma, maximálně někam vyrazím, protože se čeká na zítřek, kdy H. bude mít zkoušku z geodézie a pak konečně naplánujeme termín na náš několikadenní výlet na jih. Třeboň - Hluboká - Rožmberk. Už jsem si vytipovala kempy, kde bychom teoreticky mohli přenocovat, pokud si nekempnem někam na okraj lesa zdarma. Ušetříme za ubytování, jenže cesta vlakem se dost prodraží. Zatím jsem to spočítala na necelých osm stovek. Uvidíme.

Laser Game

10. července 2013 v 20:00 | Nausy |  Nevšední zážitky
Dneska jsme se s partou vypravili do města na Laser Game. Naivně jsem si myslela, že ty dvě hry dám v pohodě. Škaredě jsem se mýlila.
Na začátku vás vybaví vestou se senzory, ke které je připnutá i zbraň. Tady nastával ten menší zádrhel. Byly tam dvě pojistky, pakliže chcete vystřelit, musíte držet minimálně jednu z nich. Po čase z toho začne pěkně bolet ruka. Nejlepší bylo třetí tlačítko. To když jste podržely pět sekund, zásah dostali všichni ve vašem zorném poli. Hehe, bomba.
Jedna hra trvala 15 minut. Všechno to probíhalo v aréně s ÚV osvětlením, byla legrace koukat na svítící zuby spoluhráčů :D Museli jste se strefovat do těch senzorů, aby vám to započítalo body. 50 za zásah, když vás zasáhli, odečetli vám 25 bodů. V okamžiku, kdy vás zasáhli, vybavení se vám na 5 sekund vypnulo. Nemohli jste být zasaženi, ale taky jste nemohli po nikom vystřelit.