Listopad 2013

Ukažme, co se dá.

21. listopadu 2013 v 18:37 | Nausy |  Trocha rozjímání
První myšlenka, která mě napadla, když jsem si přečetla téma týdne, patřila mé bývalé spolužačce. Je hrdá na svůj vzhled, snad je i trochu narcis. Ovšem jediné, co na facebooku na jejích fotkách uvidíte, jsou prsa.
Holka má pěkná prsa, tak proč by se nepochlubila. Když je umí nosit a odhalit tak, aby to nepůsobilo vulgárně, proč ne? Ovšem na fotkách, které je odhalují pomalu celé... Ne, to opravdu ráda nemám.
Navíc po menších průzkumech a sledování se mi akorát jen potvrdilo, že holky chtějí hezčí prsa a chtějí je ukazovat kvůli podvědomému soupeření s ostatníma holkama. Neříkám, že všechny. K tomu se pojí náš známý mindrák za malých prsou. Přiznám se, že nepatřím k té více obdařené skupině dívek a dělalo mi to dost dlouho problém. Vlastně dodneška se chvílemi za to cítím trapně, i když vím, že bych neměla. Myslím, že částečnou vinu za to nese i všudy přítomná reklama a média, která nám neustále ukazují jen ty více obdařené. Alespoň já mám na tohle velké "štěstí". Navíc v mém okolí vždycky byly spíše prsatice. Když se pak ale holka naučí vybírat správné podprsenky a oblečení, může mít opravdu krásný dekolt, i přes malá prsa.