Povídky ze šuplíku

Restaurace

26. února 2014 v 8:11 | Nausy
Znáte Povídkáře?

Už jednou jsem si tam losovala, ale nějak ještě nepřišel nápad, co s tím. Tam jsem si tam zašla znovu a dostala jsem zajímavou kombinaci:

Postava: Modelka s prokousnutým uchem
Místo: Luxusní restaurace
Téma: Lidé, co bydlí ve skleněných domech, nesmí házet kamením
První věta: Všechno to dopadlo dobře, protože si to vymyslel.

Už jsem nepsala dost dlouho, když nepočítám svá "umělecká" díla na semináři tvůrčího psaní. Mám proto k tomu dost výhrad, ale nejlepší cvičení na to je psát, psát a do třetice psát :)

Odpočinek

1. února 2014 v 20:59 | Nausy
Jak já jsem ráda, že jsme konečně na tvůrčím psaní skončili z líčením. Po dlouhých měsících! Na závěr jsme měli každý napsat jedno líčení na naše oblíbené místo ve městě. Abych se přiznala, psala jsem to plná zoufalství asi hodinu před tím, než jsem mu to měla odeslat na mail. Ah, taky to podle toho vypadá. Moc se mi to nelíbí. Připadá mi, že chvílemi používám až moc klišé. No, byla jsem pochválena za dynamiku, kterou v tom ovšem nevidím. Můžete to posoudit ;)

Poslední shledání

10. března 2013 v 15:00 | Nausy

Zdravím,
po zralé úvaze jsem si řekla, že tu zveřejním něco ze svého šuplíku. Nečekejte žádné světoborné psaní. Sama dobře vím, že mám hodně věcí k zlepšování, ale taky chci znát názor ostatních, k čemuž se blog náramně hodí :)
Tak jen do mě, rozumnou kritiku uvítám s otevřenou náručí.
 
 

Reklama